Balandžio 02, 2020
slide

Informacija

JONIŠKIO RAJONO VAIKO IR šEIMOS GEROVĖS CENTRAS

Parko g. 9, Žagarė, Joniškio r.
Tel. (8 426) 60890
El. p. info@zspc.lt

Direktorė: Raimonda Doviltienė

BENDRUOMENINIAI VAIKŲ GLOBOS NAMAI

Spaudos g. 40-2, Joniškis

Aušros g. 31, Skaistgirys, Joniškio r.

SAVARANKIŠKO GYVENIMO NAMAI

Šilelių g. 2-2, Plikiškių k., Joniškio r.

 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą

Partneriai


Naujienos > Floristinių kilimų konkursas ,,Tas metų laikų gražumas"

print

Floristinių kilimų konkursas ,,Tas metų laikų gražumas"

Rugsėjo 25, 2014

Rugsėjo 18 d. Žagarės socialinių paslaugų centre vyko tradicinis floristinių kilimų konkuras ,,Tas metų laikų gražumas", skirtas lietuvių poeto Kristijono Donelaičio 300 - osioms gimimo metinėms paminėti. Į renginį atvyko gausus būrys svečių: komandos iš Joniškio ,,Aušros" gimnazijos, Joniškio jaunimo ir suaugusiųjųmokyklos, Žagarės gimnazijos, Žagarės specialiosios mokyklos, Skaistgirio vaikų dienos centro. Konkursui pasiruošė ir mūsų vaikų dienos centro ,,Spindulys", ,,Angeliukų" ir ,,Nenuoramų" šeimynų bei neįgaliųjų dienos centro komandos.

Po trumpos globotinių įžanginės programėlės užvirė kruopštus darbas prie smėlio dėžių. Temą savo darbeliui kiekviena komanda pasirinko iš K. Donelaičio poemos ,,Metai". Kilimėliuose visų pamėgta Saulelė išsiskyrė savo skaistumu, Bitinėlis, pabudęs pavasarį, Vorai, besiraizgantys paslaptinguose tinkluose. Iš tolo akį traukė rudens gėrybių gausa ir spalvingumas, miško gėrybių įvairovė, tai vienur, tai kitur dar tupintys Gandrai, Upelis čiurlenantis per žalią pievą. Knyga su pluksna kvietė prisiminti keturis metų laikus.

Vėliau kiekviena komanda pristatė savo kūrybinius darbus, pateikdama ir ištraukėles iš poemos ,,Metai". Kol komisija (gerosios tetos iš Žagarės regioninio parko direkcijos ir Žagarės kultūros centro) aptarinėjo komandų darbą, visi dalyviai ir svečiai kieme vaišinosi ant laužo virta koše, gėrė arbatą.

Pasak komisijos narių, kiekvienas darbelis išsiskyrė savo grožiu, spalvingumu, floristinės medžiagos įvairove, išreikšta mintimi. Nugalėjo draugystė, šypsenosir gera nuotaika. Įteikti padėkos raštai, rankų darbo dovanėlės. Baigiantis renginiui - neatsisveikinome vieni su kitais, pažadėjome dar ir dar susitikti.