Balandžio 03, 2020
slide

Informacija

JONIŠKIO RAJONO VAIKO IR šEIMOS GEROVĖS CENTRAS

Parko g. 9, Žagarė, Joniškio r.
Tel. (8 426) 60890
El. p. info@zspc.lt

Direktorė: Raimonda Doviltienė

BENDRUOMENINIAI VAIKŲ GLOBOS NAMAI

Spaudos g. 40-2, Joniškis

Aušros g. 31, Skaistgirys, Joniškio r.

SAVARANKIŠKO GYVENIMO NAMAI

Šilelių g. 2-2, Plikiškių k., Joniškio r.

 

Naujienų prenumerata

Įveskite savo el. pašto adresą

Partneriai


Naujienos > Rudens šventė ,,Bulvę valgom, bulvę giriam..."

print

Rudens šventė ,,Bulvę valgom, bulvę giriam..."

Lapkričio 20, 2014

Jau įpusėjo derlingas, turtingas vaisiais ir daržovėmis ruduo. Žagarės socialinių paslaugų centre kaip ir kasmet švenčiama rudens šventė. Šiais metais visą dėmesį skyrėme daržovei bulvei. Tris dienas vyko įvairiausi užsiėmimai. Juose dalyvavo vaikų globos skyriaus Angeliukų ir Nenuopramų šeimynų vaikai, vaikų dienos centro, Skaistgirio vaikų dienos centro ir dienos centro socialinės globos skyriaus lankytojai.

Pirmąją dieną iš bulvių pjaustėme antspaudus, tepėme juos dažais ir spalvinome piešinius. Antroji diena buvo skirta skulptūrėlėms iš bulvių kūrimui. Parodėlėje puikavosi katusai, ežiukai, laiveliai, stebuklingos kurpaitės, linksmi žmogeliukai, gyvūnėliai, net animacinio filmo herojus Kūlverstukas.

Rudens šventės kulminacija - trečioji diena. Kiekviena komanda, pagal duotus receptus, gamino patiekalus iš bulvių. Patiekalams reikėjo sugalvoti pavadinimą. Po kruopštaus darbo, vaišių stalas pasipuošė nuostabiai gardžiais patiekalais. Akį traukė ir patiekalams skirti pavadinimai: ,, Pirato akys", ,,Rudenėlio palaima", ,,Bulvių saulutė - saulėgrąža", ,,Ateinantis sniegas", ,,Bulvės patale". Komandų atstovai pristatė savo darbus ir visus vaišino.

Sočiai prisiragavę patiekalų iš bulvių, šventės dalyviai diskutavo apie daržovės bulvės naudą maisto gamyboje, pramonėje ir medicinoje.

Šventę užbaigėme nuotaikingomis dainelėmis apie rudenį.

Roma Stankienė, užimtumo specialistė.