Aplink mane

       Šiandien Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centre vyko intelektinis žaidimas "Aplink mane". Į smagų sustikimą rinkosi darbuotojų komandos, kurių šį kartą buvo 8. Dalyviai gavo įvairių klausimų apie Lietuvą: nuo lankytinų vietų iki garsių mūšių. 

      Po atkaklios kovos nugalėtojomis tapo "Amazonės", antrąją ir trečiąją vietą užėmė "GC" ir "Pavasariukai". Ketvirtąją vietą užėmė "SOS močiutės", penktosios liko "Nežinančios ko nori moterys", šeštoje - "Žibutės", septintoji vieta atiteko komadai "Jos ir Jis", o paskutinioji vieta šį kartą atiteko - "Joniškio BVGN".

         Pamankštinę protus, išdalinę prizus sėdome prie bendro pietų stalo vaišintis ant laužo virtu, gardžiu plovu. Dėkojame už gražų susitikimą, bendrystę ir galimybę būti kartu. 

 

    

    

      

Žagarės kultūros centre - šventinė edukacija

Šiandien į Žagarės kultūros centrą kvietėme visus, mažus ir didelius, dalyvauti Kalėdinėje edukacijoje "Padovanok sparnus Kalėdoms".

Dienos centre svečiai ir smagi edukacija

Žagarės vaikų dienos centras turėjo svečių iš Joniškio r. savivialdybės Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos. Svečiai vaikams surengė smagią edukaciją. 

Pasipildė Globos ambasadorių gretos

Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centre turime naują Globos ambasadorę.