Šiaulių miesto centriniame parke jau šeštą kartą vyko tradicinis Globojančių šeimų festivalis, subūręs globėjus, budinčius globotojus, įtėvius, specialistus ir visus, kuriems rūpi vaikų gerovė. Joniškio rajono globos centro bendruomenė džiaugėsi galėdama būti šios gražios šventės dalimi – kartu dalyvauti veiklose, sutikti bendraminčius ir dar kartą pajusti, kokia stipri yra globojančių šeimų bendruomenė.
Skaityti daugiau