Nuorodos

Pirminė teisinė pagalba teikiama Joniškio rajono savivaldybės administracijoje (Livonijos g. 4, Joniškis). Pirminę teisinę pagalbą teikia Teisės ir metrikacijos skyrius:

 

Pareigos

Vardas, pavardė

Kabinetas

Telefonas

El. paštas

Vedėja

Agnė Valaitienė

212

(8 426)  69 163

agne.valaitiene@joniskis.lt

Vyriausioji specialistė

Gerda Petrėnaitė

gerda.petrenaite@joniskis.lt

Vyriausioji specialistė

Diana Rudė
 

213

diana.rude@joniskis.lt

 

 

http://www.klausau.lt/telefonai

Patiriami sunkumai yra išgyvenami, tau tiesiog reikia pagalbos ir išklausymo. Kreipkis į Jaunimo liniją 24 valandas per parą ir 365 dienas per metus. Nebūk vienas – esame tam, kad tave išgirstume. Žinok, kad pokalbis labai padeda.

Jei susidūrei su sunkumais, nesutari su tėvais, draugais ar mokytojais, patiri prievartą, patyčias, jautiesi vienišas ir atstumtas, neturi su kuo pasitarti? Paskambink mums. Pagalbą gali gauti kasdien nuo 11 iki 23 val. Nebijok, mes su tavimi.

  • „Vilties linija“ - 116 123

Išgyveni emocinius sunkumus? „Vilties linija“ – tai emocinės paramos tarnyba suaugusiems, kurioje gausi nemokamą ir anonimišką emocinę paramą. Pagalba teikiama 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę. Nebijok kalbėti, pokalbis išgydo sielą.

Išgyventi sunkumus įmanoma. Susisiekite ir gaukite teisinę ir psichologinę pagalbą. Tu ne vienas, padėk sau ir pradėk pagalbos kelionę nuo pirmo žingsnio – paprašyk pagalbos. Pagalbą gali gauti kasdien  nuo 18 iki 21 val. Suprask, kad problemos neklausia nei amžiaus, nei lyties. Su jomis susiduria ne tik vaikai ar moterys. Priimk ištiestą pagalbos ranką, tai nėra gėdinga, tai žmogiška.

  • „Pagalbos moterims linija“ - 8 800 66366

Jei išgyveni krizę, jauti nerimą, beprasmybę ar trūksta gyvenimo džiaugsmo. Pagalbos moterims linija gali padėti išspręsti problemas, išklausyti, sudėlioti mintis ar padrąsinti. Reikia pagalbos, nedvejok, kreipkis, būsi priimta visada, nes „Pagalbos moterims linija“ veikia visą parą ir kiekvieną savaitės dieną, net ir savaitgaliais.  Žmogiškas ryšys – didžiausia pagalba problemos sprendimo procese. Nebijok priimti pagalbos. 

Vizitas į Vilnių

Įstaigos direktorė Alma Bačianskienė ir atvejo vadybininkė užimtumo didinimo programai dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos mokymuose apie atvejo vadybos procesą.

Pramogos Molėtuose

Vakar Skaistgirio vaikų dienos centras "Draugystės tiltas" smagiai ir aktyviai leido laiką Molėtų krašte. 

Vasaros pramogos Raubonių parke

Vasaros atostogų metu vaikams tikrai netrūksta pramogų ir smagių veiklų. Vakar Žagarės vaikų dienos centro vaikai pramogavo "Raubonių parke"