Apsilankymas Anykščiuose

        Gegužės  21 dieną Skaistgirio vaikų dienos centras „Draugystės tiltas“ vyko į Anykščius, kur turėjo galimybę patirti važiavimą unikaliu ir vieninteliu Lietuvoje – siauruku. Keliautojai vyko atviru vagonu iš Anykščių geležinkelio stoties,  pasigrožėjo apylinkėmis vaizdais, Šventosios upės panorama, kuri atsiveria nuo geležinkelio tilto. Ekskursija buvo su gide, kuri papasakojo apie geležinkelio stotį, vaikai lankėsi istoriniame to meto viršininko kabinete bei antrame aukšte -  viršininko bei jo šeimos gyvenamosiose patalpose. Nusileisti linksmaisiais kalneliais ir pajusti naujas bei netikėtas emocijas vaikai galėjo -Vasaros rogutėse. Aktyvus laisvalaikis tęsėsi Dainuvos Nuotykių Slėnyje. Vaikai nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas patyrė neišdildomų įspūdžių, įveikė aukščio baimę. Lankytąsi Medžių lajų take, kuris tęsiasi net 300 metrų, apžvalgos bokšte vaikai apžvelgė Anykščių šilelį, pasigrožėjo Šventosios upės vingiais, tolumoje pamatė aukščiausios Lietuvoje Šv. Mato bažnyčios bokštus. Aplankėme  antroje vietoje esantį didžiausią Lietuvos riedulį – Puntuko akmenį. Taip pat apsilankyta Medinių skulptūrų  Praeities take.  Šis takas -  tai skulptoriaus Valerij Kunigel darbų ekspozicija, įvairiausios medžių skulptūros, kurios žavi ne tik dydžiu bet ir tikroviška išvaizda. Norėdami ne tik pakeliauti, bet ir pagerinti sveikatą bei pasirūpinti savo imunine sistema,  vaikai kelionę užbaigė Anykščių šilelio eko basų kojų take.

 

   

   

Vizitas į Vilnių

Įstaigos direktorė Alma Bačianskienė ir atvejo vadybininkė užimtumo didinimo programai dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos mokymuose apie atvejo vadybos procesą.

Pramogos Molėtuose

Vakar Skaistgirio vaikų dienos centras "Draugystės tiltas" smagiai ir aktyviai leido laiką Molėtų krašte. 

Vasaros pramogos Raubonių parke

Vasaros atostogų metu vaikams tikrai netrūksta pramogų ir smagių veiklų. Vakar Žagarės vaikų dienos centro vaikai pramogavo "Raubonių parke"