Darbo iš namų galimybės pristatymas

                  Šiandien vykome į Joniškio Užimtumo tarnybą su kilnia misija - pristatyti budinčio globotojo veiklą arba aptarti darbo iš namų galimybę. Susitikime dalyvavo asmenys, ieškantys darbo. Susitikimo metu suteikėme išsamią informaciją apie budinčio globotojo veiklą, atliekamas funkcijas, darbo pobūdį, reikalavimus asmenims, norintiems tapti budinčiais globotojais. Taip pat kalbėjome apie vaiko išlaikymui skiriamas pajamas, budinčių globotojų atlyginimą ir sąlygas individualiai veiklai. Susitikimo metu dalinomės gerąją patirtimi vaiko globos procese. Susitikimo dalyviai sužinojo aktualią informaciją apie globos centrą: susipažino su informacija apie globos centro specialistų komandą, komandos narių darbo funkcijas, globos centre teikiamas paslaugas. 

            Dėkojame Užimtumo tarnybos kolektyvui už priėmimą ir galimybę skleisti žinią apie darbo iš namų - budinčio globotojo - veiklą. 

 

   

Žagarės kultūros centre - šventinė edukacija

Šiandien į Žagarės kultūros centrą kvietėme visus, mažus ir didelius, dalyvauti Kalėdinėje edukacijoje "Padovanok sparnus Kalėdoms".

Dienos centre svečiai ir smagi edukacija

Žagarės vaikų dienos centras turėjo svečių iš Joniškio r. savivialdybės Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos. Svečiai vaikams surengė smagią edukaciją. 

Pasipildė Globos ambasadorių gretos

Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centre turime naują Globos ambasadorę.