Ekskursija į Kauną.

            Lapkričio 14 dieną Skaistgirio vaikų dienos centras „Draugystės tiltas“ turėjo ekskursija į Kauną. Smagių emocijų pasikrovė KA-Ringas lazerių arenoje, kurioje pasiskirstę į dvi komandas „Knygnešiai ir žandarai” atliko įvairiausias užduotis bei misijas, kovojo dėl didžiausio KA-Ringo kaimo lobio – lietuviškos knygos. Šis žaidimas lazeriais ne tik aktyvi pramoga, bet ir netradicinė istorijos pamoka. Taip pat vaikai apsilankė Kauno centriniame banke,  kuriame gidė papasakojo šio banko istoriją, nusileido bei pamatėme saugyklas, kurias saugo net 3 tonas sveriančios saugyklos durys. Pabuvojo buvusio Ministro Pirmininko Augustino Voldemaro apartamentuose bei turėjo galimybę išvysti vieną seniausių liftų Kaune. Vaikai apžiūrėjo Lietuvos banko Pinigų muziejaus ekspoziciją, susipažino su ilga ir turininga Lietuvos banko, pinigų ir bankininkystės istorija. Aktyvų laiką turėjo Jump space batutų parke. Smagių pramogų, gero laiko ir naujų atradimų kelionė.

 

   

   

Žagarės kultūros centre - šventinė edukacija

Šiandien į Žagarės kultūros centrą kvietėme visus, mažus ir didelius, dalyvauti Kalėdinėje edukacijoje "Padovanok sparnus Kalėdoms".

Dienos centre svečiai ir smagi edukacija

Žagarės vaikų dienos centras turėjo svečių iš Joniškio r. savivialdybės Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos. Svečiai vaikams surengė smagią edukaciją. 

Pasipildė Globos ambasadorių gretos

Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centre turime naują Globos ambasadorę.