Globėjų savaitės paminėjimas

Tradiciškai pirmąjį liepos sekmadienį Lietuvoje yra minima Globėjų diena. Šiais metais birželio 27 – liepos 3 dienomis, Joniškio rajone vyko specialūs renginiai skirti globėjų savaitei paminėti – susitikimai, piknikai, pokalbiai su globėjais, edukaciniai užsiėmimai ir kt.. Renginių metu visuomenei buvo pasakojama apie globą, jos svarbą, globėjo vaidmenį ir jo prasmingumą bei pagerbiami patys globėjai, padėkojant jiems už globojamus ar užaugintus vaikus. Dovanas skyrė Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centras ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Mažuosius renginių dalyvius dovanomis džiugino Joniškio rajono savivaldybės šeimos komisija.

Šeštadienį, savaitės renginius, vainikavo Klaipėdoje vykęs Nacionalinis globojančių šeimų festivalis „Vaikai yra vaikai“ į kurį vyko Joniškio rajono globėjų šeimos.

 

Globos koordinatorė Eglė Butvilienė

 

Vasaros stovykla "Tu gali"

Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro Globos centras orgaizuoja stovyklą. 

Atsisveikinimas su savanoriais iš Turkijos

Rugpjūčio 5 dieną Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centras atsisveikino su savanoriais iš Turkijos.

Vasaros stovykla Vinetu kaime

Vasara – tai puikiausias metų laikas kelionėms, todėl šios progos pasilepinti vasaros teikiamais malonumais ir pamatyti kažką naujo bei įdomaus nepraleido Žagarės vaikų dienos centras „Spindulys“ kartu su socialine darbuotojo Rūta ir savanoriais iš Turkijos, kurie organizavo  nuotykių bei turiningo laisvalaikio pilną  stovyklą.