Globėjų savaitės paminėjimas

Tradiciškai pirmąjį liepos sekmadienį Lietuvoje yra minima Globėjų diena. Šiais metais birželio 27 – liepos 3 dienomis, Joniškio rajone vyko specialūs renginiai skirti globėjų savaitei paminėti – susitikimai, piknikai, pokalbiai su globėjais, edukaciniai užsiėmimai ir kt.. Renginių metu visuomenei buvo pasakojama apie globą, jos svarbą, globėjo vaidmenį ir jo prasmingumą bei pagerbiami patys globėjai, padėkojant jiems už globojamus ar užaugintus vaikus. Dovanas skyrė Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centras ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Mažuosius renginių dalyvius dovanomis džiugino Joniškio rajono savivaldybės šeimos komisija.

Šeštadienį, savaitės renginius, vainikavo Klaipėdoje vykęs Nacionalinis globojančių šeimų festivalis „Vaikai yra vaikai“ į kurį vyko Joniškio rajono globėjų šeimos.

 

Globos koordinatorė Eglė Butvilienė

 

Vandens pramogos Radviliškyje

Vaikų dienos centro „ Draugystės tiltas“ išvyka į Radviliškio plaukimo baseiną. 

Susitikimas su globėjais (rūpintojais) ir budinčiais globotojais

Vakar Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centre vyko globėjų (rūpintojų) ir budinčių globotojų spalio mėnesio savitarpio grupės susitikimas. 

Prioritetas neįgaliesiems

Negalią turintys žmonės turi prioritetą dėl elektros energijos skaitiklių keitimo.