Globos viešinimo renginys

        Penktadienį kartu su regioninio karjeros centro „Karjeras“ bei Užimtumo tarnybos specialiste   Monika Dokšiene į susitikimą kvietėme asmenis, kurie ieško darbo. Vaiko globa gali būti ne tik atsidavimo reikalaujanti veikla, tačiau ir darbo santykiais grįstas susitarimas. Lietuvoje nuolat trūksta ne tik globėjų, bet ir budinčių globotojų. Nuo liepos 1-osios įsigaliojus pokyčiams, į globos sistemą bus įvedamas nuolatinio globotojo institutas. Susitikimo dalyvėms suteikta informacija apie vaiko globą, platesnė informacija dėl budinčio globotojo vykdomos veiklos, apmokėjimo sistemos. Susitikimo metu suteikėme bendrąją informaciją apie nuolatinio globotojo vykdomą veiklą, veiklos specifiką. Dalyviai supažindinti su reikalavimais globėjams, GIMK mokymais, pasirengimo globai etapus. Džiaugiamės bendryste su Užimtumo tarnybos ir Karjeras specialistais. Tikimės, kad suteiktos žinios buvo naudingos. 

 

Vizitas į Vilnių

Įstaigos direktorė Alma Bačianskienė ir atvejo vadybininkė užimtumo didinimo programai dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos mokymuose apie atvejo vadybos procesą.

Pramogos Molėtuose

Vakar Skaistgirio vaikų dienos centras "Draugystės tiltas" smagiai ir aktyviai leido laiką Molėtų krašte. 

Vasaros pramogos Raubonių parke

Vasaros atostogų metu vaikams tikrai netrūksta pramogų ir smagių veiklų. Vakar Žagarės vaikų dienos centro vaikai pramogavo "Raubonių parke"