Ieškome globėjų

        Joniškio rajone yra poreikis globėjams (rūpintojams) ir budintiems globotojams, kurie galėtų pasirūpinti iš šeimos paimtu vaiku ir galėtų jam suteikti priežiūrą bei namus, kuriuose būtų saugu augti, būtų patenkinami poreikiai ir suteikiama reikalinga pagalba. Šiuo metu trūksta ne tik budinčių globėjų, bet ir globėjų, nesusijusių giminystės ryšiais, kurie galėtų globoti vaikus su laikinąja ar nuolatine globa.

       Jeigu svarstote apie vaiko globą, seniai domitės, tačiau vis dar nepasiryžote šiam žingsniui, kviečiame susisiekti su Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro Globos centro specialistais ir gauti išsamią informaciją, atsakymus į rūpimus klausimus, padėsiančius apsispręsti arba pasiryžti globos procesui.

 

SPECIALISTŲ KONTAKTAI

Tarnybos atestuotas asmuo (GIMK)

Dovilė Navickienė

8 609 10881

globoscentras@zspc.lt

 

Susitikimas su pedagogų bendruomene

Šiandien gerovės centras turėjo susitikimą su Joniškio rajono pagrindinės mokyklos Gataučių skyriaus pedagogų bendruomene.

Atostogų pramogos dienos centre

Vaikų dienos centrą "Spindulys" lankantiems vaikams šios atostogos veiklios ir įdomios, kadangi jau nuo trečiadienio kasdien organizuojamos išvykos su linksmomis ir aktyviomis pramogomis. 

Pramogos "Batutų parke"

Atostogos - puikus metas pramogoms. Žagarės vaikų dienos centras "Spindulys" vakar lankėsi Šiaulių "Batutų parke"