Kelionė į Trakus

      Vaikų dienos centras "Spindulys" keliavo į Trakus. Išvyka prasidėjo nuo apsilankymo Gervių lizde, kuriame vyko edukacinė programa "Plastiko kelias". Ekskursijos dalyviai susipažino su plastiko rūšimis ir spalvomis, kalbėta apie perdirbimo procesą. Po edukacinės veiklos vaišinomis gardžiais tradiciniais pietumis: kopūstų sriuba, salotomis bei grūdų ir sėklų duonele. Pasistiprinę toliau keliavome ieškoti pramogų -  vykome į Gongų maudynes. “Maudynes Gonge” galima palyginti su mini-atostogomis, kurių metu esame ir lašeliu jūroje, ir pačia jūra.  Himalajų dubenėlių ir gongų garsų terapinė praktika (meditacija) - tai vienas iš būdu padedantis atpalaiduoti kūną nuo susikaupusio streso, įtampų, minčių. Garsų pagalba suaktyvinamas biolaukas,  praplečiamos suvokimo ribos, taip pat stimuliuojami fizinis, energetinis ir intelektinis kūnai. Tokia užburianti muzika, kad pavyko ir užsnūsti. Smagi diena su puikiomis pramogomis ir gera kompanija.

 

      

      

      

           

Susitikimas su pedagogų bendruomene

Šiandien gerovės centras turėjo susitikimą su Joniškio rajono pagrindinės mokyklos Gataučių skyriaus pedagogų bendruomene.

Atostogų pramogos dienos centre

Vaikų dienos centrą "Spindulys" lankantiems vaikams šios atostogos veiklios ir įdomios, kadangi jau nuo trečiadienio kasdien organizuojamos išvykos su linksmomis ir aktyviomis pramogomis. 

Pramogos "Batutų parke"

Atostogos - puikus metas pramogoms. Žagarės vaikų dienos centras "Spindulys" vakar lankėsi Šiaulių "Batutų parke"