Mokymai apie darbą su jaunimu

         Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro Globos centro ir Vaikų dienos centrų specialistai dalyvavo "Visi skirtingi visi lygūs" organizuotuose mokymuose. Mokymai orientuoti į darbą su jaunimu, linkusiu į nusikalstamą elgesį. Jaunų žmonių nusikalstamumas yra aktuali ir svarbi socialinė-teisinė problema, su kuria susiduria daugelis valstybių, o Lietuva ypač. Dažnai mes metame kaltinimo šešėlį ant jaunų žmonių už jų padarytus pažeidimus, už normų nesilaikymą, tačiau nesistengiame suprasti priežasčių, kurios skatina jaunus žmones nusikalsti. Vaikų elgesys daugiausiai priklauso nuo socializacijos proceso sėkmės. Šis procesas vyksta visą gyvenimą. Žmogų veikia iš esmės visi veiksniai, tačiau ypač didelę reikšmę individo formavimuisi turi šeima, mokykla, žiniasklaida, draugai. Mokymų metu išgirdome daug naudingos informacijos apie darbą su jaunimu, galimus darbo metodus ir efektyviausias priemones, turinčios įtakos elgesio korekcijai. 

 

   

 

Žagarės kultūros centre - šventinė edukacija

Šiandien į Žagarės kultūros centrą kvietėme visus, mažus ir didelius, dalyvauti Kalėdinėje edukacijoje "Padovanok sparnus Kalėdoms".

Dienos centre svečiai ir smagi edukacija

Žagarės vaikų dienos centras turėjo svečių iš Joniškio r. savivialdybės Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos. Svečiai vaikams surengė smagią edukaciją. 

Pasipildė Globos ambasadorių gretos

Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centre turime naują Globos ambasadorę.