Pramogos Molėtuose

          Birželio 20 dieną Skaistgirio VDC "Draugystės tiltas" vyko į Molėtus. Vaikai apsilankė senovinėje dangaus šviesulių stebykloje, gidas prie amžinosios ugnies papasakojo dangaus šviesulių paslaptis, astronomijos mokslo šaknų savastį ir galią. Dalyviai sužinojo, kaip ir kodėl tolimi mūsų protėviai stebėjo dangaus šviesulius, kaip pagal juos suvokė ir vertino laiką, skirstė savo darbus, valdė savo likimą. Kelionė tęsėsi Lietuvos etnokosmologijos muziejuje, muziejaus esmė – žmogaus ir žmonijos ryšiai su Kosminiu pasauliu. Gidas papasakos apie astronomija, teleskopus, astronominius prietaisus, Lietuvos astronomų veikla, pristatė Visatos objektus ir įdomiausius reiškinius. Laivu “Laumaris” apiplauktas Asvejos ežeru, laivo kapitonas papasakojo apie Molėtų krašte esančius ežerus jų net 300, pasidalino įdomiais faktais apie Asvejos ežerą bei miestelį – Dubingius.

 

VDC išvyka

Vakar Žagarės vaikų dienos centras "Spindulys" mėgavosi vandens pramogomis bei apsilankė BOOM pramogų parke. 

NUO LIEPOS 1 d. – NAUJA GLOBOS FORMA

Nuo liepos 1 d. Lietuvos globos sistemoje pradėjo veikti nuolatinio globotojo institutas, kuriuo siekiama, kad kuo daugiau vaikų, likusių be tėvų globos, augtų šeimose. 

Visoje Lietuvoje pradedama teikti pacientų pavėžėjimo paslauga

Nuo liepos 1 d., pirmadienio, visoje Lietuvoje pradedama teikti pacientų pavėžėjimo paslauga. Pavėžėjimo kriterijus atitikę pacientai galės užsisakyti pavėžėjimo paslaugą telefonu 1808 iš namų į gydymo įstaigą ir atgal.