Renginys „Sėkminga istorija“ Globėjo dienai paminėti

Norime su Jumis visais pasidžiaugti penktadienį vykusio renginio „Sėkminga istorija“ akimirkomis, kuris buvo skirtas paminėti Globėjo dieną. Tikimės, kad renginys Jūsų nenuvylė ir suteikė daug džiaugsmingų emocijų.

Norime tarti didžiulį AČIŪ už Jūsų indėlį mūsų renginio metu:

  • Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotojai Vaidai Aleknavičienei už dalyvavimą ir šiltą žodį Globėjams ir visiems šventės dalyviams.
  • Joniškio visuomenės sveikatos biuro komandai už puikią pamoką visiems kaip suteikti pirmąją pagalbą bei kaip apsisaugoti nuo vasarą tykančių traumų.
  • Žagarės regioninio parko direkcijos rekreacijos vadybininkei Modestai Bielskienei už įdomią ir informatyvią  pažintinę ekskursiją  Ozo pažintiniu taku.
  • Vandens pramogoms Žagarės ežere, už neišdildomus įspūdžius, plaukiojant vandens dviračiais ir valtimi.
  • Nuostabiausiai renginio vedėjai – Urtei Kavaliauskaitei už šauniai pravestą renginį ir sukeltas pačias geriausias emocijas.

Be abejonės dėkojame ir tiems, kurie prisidėjo prie mūsų vaišių stalo: UAB „Vigesta“, UAB „Baltijos gėrimai“ ir visiems kitiems, kurie prisidėjo, tačiau norėjo likti nepaminėti.

 

Vandens pramogos Radviliškyje

Vaikų dienos centro „ Draugystės tiltas“ išvyka į Radviliškio plaukimo baseiną. 

Susitikimas su globėjais (rūpintojais) ir budinčiais globotojais

Vakar Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centre vyko globėjų (rūpintojų) ir budinčių globotojų spalio mėnesio savitarpio grupės susitikimas. 

Prioritetas neįgaliesiems

Negalią turintys žmonės turi prioritetą dėl elektros energijos skaitiklių keitimo.