Rudens šventė ,,Bulvę valgom, bulvę giriam..."

Jau įpusėjo derlingas, turtingas vaisiais ir daržovėmis ruduo. Žagarės socialinių paslaugų centre kaip ir kasmet švenčiama rudens šventė. Šiais metais visą dėmesį skyrėme daržovei bulvei. Tris dienas vyko įvairiausi užsiėmimai. Juose dalyvavo vaikų globos skyriaus Angeliukų ir Nenuopramų šeimynų vaikai, vaikų dienos centro, Skaistgirio vaikų dienos centro ir dienos centro socialinės globos skyriaus lankytojai.

Pirmąją dieną iš bulvių pjaustėme antspaudus, tepėme juos dažais ir spalvinome piešinius. Antroji diena buvo skirta skulptūrėlėms iš bulvių kūrimui. Parodėlėje puikavosi katusai, ežiukai, laiveliai, stebuklingos kurpaitės, linksmi žmogeliukai, gyvūnėliai, net animacinio filmo herojus Kūlverstukas.

Rudens šventės kulminacija - trečioji diena. Kiekviena komanda, pagal duotus receptus, gamino patiekalus iš bulvių. Patiekalams reikėjo sugalvoti pavadinimą. Po kruopštaus darbo, vaišių stalas pasipuošė nuostabiai gardžiais patiekalais. Akį traukė ir patiekalams skirti pavadinimai: ,, Pirato akys", ,,Rudenėlio palaima", ,,Bulvių saulutė - saulėgrąža", ,,Ateinantis sniegas", ,,Bulvės patale". Komandų atstovai pristatė savo darbus ir visus vaišino.

Sočiai prisiragavę patiekalų iš bulvių, šventės dalyviai diskutavo apie daržovės bulvės naudą maisto gamyboje, pramonėje ir medicinoje.

Šventę užbaigėme nuotaikingomis dainelėmis apie rudenį.

Roma Stankienė, užimtumo specialistė.

Su Tarptautine socialinio darbo diena

Šiandien pasveikinkite socialinį darbą dirbančiuosius su Tarptautine socialinio darbo diena. 

Renginys "Lengvai suprantama kalba"

Šiandien Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro darbuotojai dalyvavo renginyje "Lengvai suprantama kalba" 

Tęstiniai mokymai

Šiandien Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centre vyko tęstiniai mokymai.