Rudens šventė ,,Bulvę valgom, bulvę giriam..."

Jau įpusėjo derlingas, turtingas vaisiais ir daržovėmis ruduo. Žagarės socialinių paslaugų centre kaip ir kasmet švenčiama rudens šventė. Šiais metais visą dėmesį skyrėme daržovei bulvei. Tris dienas vyko įvairiausi užsiėmimai. Juose dalyvavo vaikų globos skyriaus Angeliukų ir Nenuopramų šeimynų vaikai, vaikų dienos centro, Skaistgirio vaikų dienos centro ir dienos centro socialinės globos skyriaus lankytojai.

Pirmąją dieną iš bulvių pjaustėme antspaudus, tepėme juos dažais ir spalvinome piešinius. Antroji diena buvo skirta skulptūrėlėms iš bulvių kūrimui. Parodėlėje puikavosi katusai, ežiukai, laiveliai, stebuklingos kurpaitės, linksmi žmogeliukai, gyvūnėliai, net animacinio filmo herojus Kūlverstukas.

Rudens šventės kulminacija - trečioji diena. Kiekviena komanda, pagal duotus receptus, gamino patiekalus iš bulvių. Patiekalams reikėjo sugalvoti pavadinimą. Po kruopštaus darbo, vaišių stalas pasipuošė nuostabiai gardžiais patiekalais. Akį traukė ir patiekalams skirti pavadinimai: ,, Pirato akys", ,,Rudenėlio palaima", ,,Bulvių saulutė - saulėgrąža", ,,Ateinantis sniegas", ,,Bulvės patale". Komandų atstovai pristatė savo darbus ir visus vaišino.

Sočiai prisiragavę patiekalų iš bulvių, šventės dalyviai diskutavo apie daržovės bulvės naudą maisto gamyboje, pramonėje ir medicinoje.

Šventę užbaigėme nuotaikingomis dainelėmis apie rudenį.

Roma Stankienė, užimtumo specialistė.

Nemokami nuotoliniai mokymai

Kviečiame registruotis į nemokamus nuotolinius mokymus „Kūno kalba – ką iš tiesų sako klientas“.

Nemokami nuotoliniai mokymai

Kvieičame registruotis į nemokamus nuotolinius mokymus „Ne tik klausyti, bet ir girdėti: efektyvaus konsultavimo pagrindai ir aktyvus klausymas“.