Šeimos šventė ,,Mums labai smagu, kai esame kartu"

Saulėtą ir šiltą gegužės 19 d. popietę visa Žagarės socialinių paslaugų centro bendruomenė rinkosi į šeimos šventę ,,Mums labai smagu, kai esame kartu". Prie spalvingai papuoštos terasos, žalių svyruoklių beržų pavėsyje, įsikūrė Vaikų globos skyriaus vaikai, jų artimieji, socialinių paslaugų centro darbuotojai, Vaikų dienos skyriaus ,,Spindulys" lankytojai su savo mamomis, broliais ir sesutėmis, didelis būrys skaistgiriečių - Vaikų dienos skyriaus ,,Draugystės tiltas" lankytojai, Dienos socialinės globos skyriaus lankytojai ir jų artimieji. Į šventę atėjo mūsų labai laukiami broliukai ir sesutės iš Žagarės vaikų lopšelio-darželio ,,Vyšniukas" globos grupės.

Po direktorės Raimondos Doviltienės sveikinimo kiekvienas skyrius parodė šventinę programą. Vaikų globos skyriaus solistai dainavo, šoko, vaidino Geniuko Tuktuko lėlių teatro vaidinimą ,,Žiogo vestuvės". Su dideliu džiaugsmu ir gera nuotaika visi šventės dalyviai stebėjo Dienos socialinės globos skyriaus lankytojų muzikinį vaizdelį ,,Muzikos garsai ir spalvos". Vaikų dienos skyriaus ,,Spindulys" solistės Evelinos Miežytės atliekamos dainelės susiliejo su šiuo metu aktyviai skambančiomis paukštelių giesmelėmis. O skaistgiriečiai ne tik dainavo, bet visus žiūrovus išjudino ir kvietė kartu pašokti linksmą šokį.

Artėjant šventei, kiekvienas skyrius turėjo atlikti namų darbą - išsikepti pyragą. Ir taip stalas pasipuošė įvairiausių spalvų skanumynais.

Šventės pabaigoje pačių keptais pyragais vaišino vieni kitus, gėrė arbatą.Ilgai niekas neišsiskirstė, norėjo bendrauti, pabūti vieni su kitais.

Mes - didelė šeima ir mums labai smagu, kai esame kartu.

Aktyvios vaikų atostogos

Žagarės vaikų dienos centras "Spindulys" aktyviai leido vaikų atostogas.

Šventinė edukacija

2024-03-29 Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro Apsaugotame būste vyko kiaušinių marginimo edukacija.

Pasiruošimas šv. Velykoms

Žagarės vaikų dienos centre visą savaitę vyko pasiruošimas pavasario atgimimo šventei - šv. Velykoms.