Spalvų terapija

     Šiandien Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centras lankėsi Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešojoje bibliotekoje.

        Susitikimas buvo skirtas vaikams. Spalvų terapijos užsiėmimai skirti atskleisti emocijas bei savianalizei. Spalvas galima išlieti ne tik ant balto lapo, tačiau jos randamos ir kiekvieno žmogaus gyvenime. Renginį pradėjome nuo diskusijos apie šeimą, kalbėjome apie šeimos svarbą kiekvieno žmogaus gyvenime, vaikai kalbėjo apie savo šeimos narius, piešė šeimos medžius. Po to diskusija pakrypo apie vertybes, svarbiausius ir brangiausius dalykus gyvenime. Susipažinome su torerancijos sąvoka, skaitėme pasaką "Apie tai, kodėl reikia rūpintis kitais", kuri padėjo vaikams suprasti, kodėl reikia padėti vaikams, likusiems be tėvų globos ir kaip svarbu padėti, ir suprasti kitą ištikus nelaimei. 

    Susitikimo metu vaikai buvo supažindinti su globos sąvoka, trumpai papasakota apie patekimą į globėjo šeimą, paaiškinta kodėl gyvenime taip nutinka ir kad tai labai kilnus ir geras poelgis. Siekdami suprasti kas yra globa ir kaip jaučiasi vaikai patekę į globėjo šeimą, atlikome užduotį - empatijos žemėlapis, kuris rėmėsi ištrauka iš užsienio literatūros apysakos "Kėkšto vaikelis žvirbliukas". 

   Baigdami renginį pasinėrėme į tikrą spalvų terapiją - fraktalų piešimą, kuris ne tik padeda nusiraminti, atskleisti emocijas, vidinį pasaulį, skatina atsipalaidavimą ir pasinėrimą į spalvų magiją.     

 

       

        

   

 

Su Tarptautine socialinio darbo diena

Šiandien pasveikinkite socialinį darbą dirbančiuosius su Tarptautine socialinio darbo diena. 

Renginys "Lengvai suprantama kalba"

Šiandien Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro darbuotojai dalyvavo renginyje "Lengvai suprantama kalba" 

Tęstiniai mokymai

Šiandien Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centre vyko tęstiniai mokymai.