Stovykla „Tu gali“

    Štai ir prabėgo puikioji savaitė, kurioje buvo pilna įspūdžių, kelionių, edukacijų ir smagaus laiko kartu.  Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro Globos centras, rugpjūčio 8 – 12 dienomis organizavo vaikų stovyklą „Tu gali“. Stovykloje dalyvavo 10 vaikų, augančių Joniškio rajono globėjų (rūpintojų) šeimose. Vaikams kas dieną buvo suplanuotos įvairios pramogos ir  žaidimai.  Labai džiugu, jog stovyklos metu mums talkino savanorė Neringa, kuri ne tik aktyviai dalyvavo užsiėsimuose, bet ir puikiai užėmė mūsų stovyklautojus įtraukdama juos į pačius įvairiausius žaidimus.

    Stovyklos metu lankėmės Žagarės dvaro rūmuose, Ozo pažintiniame take, Alpakų ūkyje, Kaliausių fabrikėlyje bei Lėlių namuose, Urbonų rančoje „Žiogas“, Šiaulių „Apollo“ boulinge ir „Impuls“ sveikatingumo klube. Dalyvavome maisto gaminimo bei kaliausyčių kūrimo edukacijose. 

    Stovykla praėjo labai greitai, tačiau visiems paliko daug gerų įspūdžių, suteikė naujų patirčių bei puikaus laisvalaikio kartu.

    Už projekto „Tu gali“ finansavimą dėkojame Joniškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiajai programai.  

 

      

   

       

      

    

     

   

   

 

Floristinių kilimų konkursas

   Ruduo - tarytum antras pavasaris, kai gamtoje pilna pačių gražiausių ir įvairiausių spalvų. Naudodamiesi proga, rugsėjo 15 -ąja, surengėme jau tradiciniu tapusį floristinių kilimų konkursą "Ruduo ruduo".

Su profesine švente - socialinių darbuotojų diena!

Kasmet, rugsėjo 27-ąją minima socialinių darbuotojų diena. Sveikinime su gražia profesine švente. 

Stovykla „Tu gali“

Štai ir prabėgo puikioji savaitė, kurioje buvo pilna įspūdžių, kelionių, edukacijų ir smagaus laiko kartu.  Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro Globos centras, rugpjūčio 8 – 12 dienomis organizavo vaikų stovyklą „Tu gali“. Stovykloje dalyvavo 10 vaikų, augančių Joniškio rajono globėjų (rūpintojų) šeimose. Vaikams kas dieną buvo suplanuotos įvairios pramogos ir  žaidimai.