Vaikų gynimo dienai skirta išvyka į Lietuvos pajūrį

        Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti Žagarės vaikų dienos centras "Spindulys" ir Skaistgirio vaikų dienos centras "Draugystės tiltas" kartu su centų lankytojais vyko į Lietuvos pajūrį. Kelionėje netrūko puikių pramogų. Lankytąsi Kuršių Nerijoje, Nidoje, Juodkrantėje. Kelionę vedė gidė, kuri pasakojo apie žymius objektus, lankytinas vietas ir jų istoriją. Lietuvos pajūryje aplankyta Kuršių Nerija, susipažinta su išskirtine gamta, smėlio kopomis, miškais, žvejų, kaimų ir miestelių istorijomis, kalbėta apie žymius čia gyvenusius žmones. Vaikai lankėsi Raganų kalne, kormoranų perimvietėje, susipažino su Pilkosiomis (Mirusiomis) kopomis, Tomo Mano nameliu, etnografinėmis kapinaitėmis, garsėjančiomis krikštais. Aplankytos Gintaro ir Vėtrungių galerijos, senoji Nida bei Parnidžio kopa.

      Daug gražių vietų aplankyta, daug pažinta ir pamatyta. Diena buvo puiki, turiningai praliesta, atmintyje paliksianti daug šiltų prisiminimų. 

 

      

      

      

 

Apdovanoti konkurso dalyviai

Vakar apdovanoti tradicinio Floristinių kilimų konkurso prizininkai. 

Mokymai apie informacijos pateikimą

Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centro specialistės dalyvavo mokymuose "Kaip parengti visiems prieinamą informaciją".

Floristinių kilimų konkursas 2023

Joniškio rajono vaiko ir šeimos gerovės centre šiandien vyko tradicinis konkursas - Floristinių kilimų konkursas.